Jesteśmy grupą specjalistów działajacych wspólnie w ramach spółki Baltazar Kompozyty (na rynku od 2005 r.) należącej do niemieckiej grupy BÜFA. Zaufanie, a przede wszystkim satysfakcja naszych Klientów z branży kompozytów skłoniły nas do rozwinięcia oferty o produkty z branży pralniczej i szeroko pojętych środków czystości. Jako firma zbudowana od podstaw na gruncie polskim doskonale rozumiemy specyfikę rodzimego rynku, codzienne wyzwania przedsiebiorców i ich potrzeby. Jednocześnie mamy możliwość korzystania ze 130 lat doświadczenia, unikalnych technologii i najwyższej klasy produktów grupy BÜFA, które cieszą się uznaniem Klientów z całego świata.

CECHUJE NAS

                                         
        zaangażowanie      terminowość         rzetelność      doświadczenie        skuteczność

 

Naszą misją jest dostarczanie produktów oraz rozwiązań, które w realny sposób wpływają na podniesienie jakości i wydajności usług świadczonych przez naszych Kontrahentów, a także gwarantują spełnienie wszelkich wymogów w zakresie higieny. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta, precyzyjnie dobierając produkty gwarantujące osiągnięcie najlepszych rezultatów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku stale szukamy dodatkowych płaszczyzn do współpracy, której efekty pozytywnie wpływają na budowę wizerunku naszych Klinetów.

Szczególną uwagę poświęcamy środowisku naturalnemu, za które jako firma z branży chemicznej czujemy się odpowiedzialni: stosujemy najwyższe standardy podczas przechowywania i transportu chemikaliów, oferujemy produkty pozwalające naszym Klientom na redukcję emisji zanieczyszczeń, a także wspieramy lokalne działania na rzecz ochrony środowiska.

Nieustannie dbamy o zrównoważony rozwój korporacyjny, przestrzeganie zasad etyki i prawa.

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na żadne ze stanowisk.