W dniach 25 - 27 września 2018 r. mieliśmy przyjemność przeprowadzić trzy seminaria dotyczące konceptu BUFA Care 4.0. Spotkania odbyły się Rumi i Myślenicach. Dzięki współpracy z zaprzyjaźnionymi pralniami mogliśmy na żywo pokazać naszym Gościom godzinny cykl prania wet cleaning.

 

Część teoretyczną poświęciliśmy omówieniu samej metody, a także wszystkich warunków, jakie należy spełnić, by metoda była skuteczna i dawała spektakularne rezultaty. Swoją wiedzą podzielił się z Gośćmi, nasz mistrz pralniczy z Niemiec - Jan Querengaesser. Części praktyczne odbyły się w pralniach "Perła Laguny" w Rumi oraz "Tip Top" w Myślenicach. Prezentacja na żywo, omówienie roli odplamiaczy, porady, rozwiązania popularnych i mniej popularnych problemów, z którymi stykają się pralnicy - to wszystko weszło w skład naszego spotkania.

Serdecznie dziekujemy naszym Gościom za zainteresowanie, zadawane pytania, chęć dzielenia się wiedzą z innymi uczestnikami seminariów, otwartość i atmosferę.

Szczególne podziekowania kierujemy do kierownictwa oraz fantastycznych pracowników "Perły Laguny" z Rumi oraz "Tip Topa" z Myślenic.

 

Mamy nadzieje, że już niebawem spotkamy się na kolejnych seminariach. Jesli już teraz są Państwo zainteresowani udziałem w tego wydarzeniach zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, a poniżej prezentujemy krótkie podsumowanie video z wydarzenia: