CZYM JEST BÜFA Care 4.0?

To rewolucyjny sposób łatwego i wydajnego czyszczenia na mokro właściwy dla wszystkich rodzajów tkanin, w którym maksymalnemu uproszczeniu ulega proces sortowania wkładu, opierający się wyłącznie na podziale: jasne i ciemne kolory odzieży. Teraz w jednej partii prania mogą znaleźć się różne materiały np.: garnitur z dużą zawartością wełny, produkty jedwabne, wełniany koc, delikatne artykuły z kaszmiru. Sortowanie wg typu włókna czy składu materiału nie jest już wymagane! To wyjątkowo proste i skuteczne.

 

Prosukty z kategorii BÜFA Care 4.0 znajdziecie Państwo TUTAJ - wystarczy jedno kliknięcie.

 

JAK TO DZIAŁA

BÜFA Care 4.0 to 8 specjalnie przygotowanych i zaprojektowanych programów prania oraz suszenia obejmujących swoim zastosowaniem

NASZE ROZWIĄZANIE:


DLACZEGO BUFA Care 4.0?

Pakiet programów wchodzących w skład BUFA Care 4.0 przekonuje od początku do końca: poprawiona wydajność czyszczenia, jeszcze większa ochrona, mniej przypadków uszkodzeń – a zatem większe bezpieczeństwo, świeży zapach, przyjemne wrażenia dotykowe, żywe kolory, krótki czas czyszczenia, zmniejszone powstawanie zagnieceń. Korzyści płynące z wdrożenia systemu u siebie mogą całkowicie odmienić oblicze biznesu oraz rozszerzyć grupę potencjalnych klientów.